Nature Force S-Exellent vegetariánské kapsle 100 ks

Kód: ZB001
Záruka: 18 měsíců
Výrobce: Nature Force s.r.o.
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 510 Kč s DPH
Nature Force S-Exellent  vegetariánské kapsle 100 ks
Odeslat odkaz známému emailem

Kapsle ze směsi L-Arginin, Tribulus terrestris extr., Maca, Vit. B3, B6, B9

S-Excellent   Křídla  vášní

Je Váš milostný život v troskách? Pomohou dary přírody Arginin, Tribulus, Maca, vitamín B3, B6, B9.
 
Milostný akt jepodle mnohých to nejhezčí co máme, až do doby kdy něco přestane fungovat - poruchy erekce, impotence, frigidita.Poruchy jsou ukazatelem celkového zdraví, výstrahou před blížícími se nemocemi, důsledek dlouhodobého stresu, či psychických potíží.
Poruchou erekce trpí  odhadem každý druhý muž nad 40 let a ani u mladších není vzácností. Erektilní dysfunkce se obvykle objeví ve spojení s nějakým onemocněním jako je cukrovka, srdeční choroby či oslabení ledvin.
Příčiny – zvýšená hladina Hcy, užívané léky, stres, psychika (pokud máte ranní erekci, nebo sám při masturbaci dosáhne erekce, je vyloučena fyzická příčina) a všeobecně špatná životospráva (nedostatek pohybu, nadváha, cigarety a alkohol). Ve stáří se přidávají změny v cévním řečišti penisu a pokles tvorby hormonů.
Pomáhá – snížení Hcy, zdravá strava, pravidelná režim, sport, relaxace a dostatečný spánek. Zvýšení sebedůvěry a zvládnutí úzkosti z očekávání.

Složení:
Vitamín B9- zajišťuje reprodukční zdraví obou pohlaví (přispívá k normální tvorbě spermií, u žen zvyšuje pravděpodobnost početí), krvetvorbě, k normální funkci psychicky, imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, atd.
Vitamín B6  - reguluje hladinu neuro-transmiteru prolaktinu, který u mužů snižuje sexuální touhu (impotence). Přispívá k normální psychické činnosti, energetickému metabolismu, k regulaci hormonální aktivity, ke snížení míry únavy a vyčerpání, atd.
Vitamín B3 – (chemicky C6H5NO2) pro normální metabolismus ATP - podpora sexuální energie, zvyšuje prokrvení kůže a pohlavních orgánů. Přispívá k udržení normálního stavu sliznic.       

Tribulus Terrestris– (zelená viagra) pro normální funkce pohlavních orgánů, močové soustavy a  tvorbu sexuálních hormonů,mužům dává touhu a sílu, ženy jsou dychtivé a smyslné, dále harmonizuje premenstruační potíže, snižuje menstruační bolesti (spolu s hořčíkem). 
 

Maca- má pozitivní vliv na normální stav fyzického (plodnost,podpora sexuálních funkcí, impotenci) a duševníhozdraví (posílení libida žen i mužů, zvyšuje odolnost vůči stresu). Udržuje normální funkci hormonálního systému (zmírňuje menstruační a menopauzálních obtíží).
 

Arginin- rozšiřuje cévy = zlepšuje prokrvení genitálií mužů (erekce) i žen (vzrušivost),sexuální prožitek a plodnost mužů (funkčnost a pohyblivost spermií).

Neužívat při oparech, pásovém oparu a herpesu.

 

winelibrary.com.ua